OSIEM GWIAZDEK

Foteliki samochodowe dla dzieci

Prowadzimy działalność polegającą głównie na odpowiednim doborze i sprzedaży najlepszych fotelików samochodowych dla dzieci. Z dwunastoma sklepami w jedenastu miastach, jesteśmy marką ogólnopolską, uznaną w każdym mieście, w którym prowadzimy naszą działalność.

Jednocześnie nie stronimy od działań non-profit. Edukujemy społeczeństwo w zakresie bezpiecznego przewożenia dzieci. Pomaga nam w tym, między innymi, największa grupa tematyczna na polskim Facebooku – Społeczność Osiem Gwiazdek. Dodatkowe wsparcie stanowią artykuły, felietony czy wywiady z naszymi pracownikami, które można znaleźć w wielu miejscach w internecie.

Angażujemy się również w działania charytatywne, cyklicznie organizując zbiórki pieniędzy na leczenie chorych dzieci i wspomagając na przykład domy dziecka.

Nasze działania edukacyjne mocno skupiamy na temacie przewożenia dzieci w fotelikach montowanych tyłem (RWF). I choć temat nie jest nowy, nieustannie napływają do nas pytania: Co to jest? Jak to działa? Po co to? A nie można normalnie?
Odpowiadamy na szkoleniach, spotkaniach z rodzicami, w sklepach i na naszym blogu.

www.osiemgwiazdek.pl

Udostępnij!

jeśli spodobał Ci się zamieszczony materiał – udostępnij go Swoim znajomym :)