MARCIN ZOWCZAK

Centrum Motoryzacyjne Marcin Zowczak

Moje życie to motoryzacja. Zawodowo jestem właścicielem serwisu, mechanikiem, doradcą, mistrzem, brokerem ubezpieczeniowym i trenerem.

Motoryzacja była od zawsze – uczyłem się jej od małego. W wieku 13 lat rozkładałem Żuki, Stary i inne samochody. Startowałem w KJS-ach i bardzo mnie to wciągało. Oczywistym był dla mnie wybór średniej szkoły – Technikum Samochodowe im. Rotmistrza W. Pileckiego w Radomiu. Studia to Politechnika Radomska na Wydziale Mechaniki ze specjalizacją motoryzacja.

Pierwszą pracę dostałem w ASO Audi jako mistrz. Później były serwisy Forda i Volkswagena. I tak kilkanaście lat. Zająłem 3 miejsce w Polsce jako najlepszy doradca w ASO Volkswagena. Od 2012 roku prowadzę własną działalność i czasem podchodzę do zadań za bardzo uczuciowo, bo traktuję każde zlecenie indywidualnie. Po prostu utożsamiam się z moim serwisem. Naprawiamy samochody różnych marek, o różnym spektrum usterek. Najwięcej przyjemności sprawia mi diagnostyka aut. Zwyczajnie pasjonuje mnie to, co robię.

Uważam, że bez ciągłego doskonalenia się w naszej branży, serwis nie ma szans na przeżycie. Poza tym, systematyczny rozwój i podnoszenie kwalifikacji, to uczciwe podejście do klienta. Sam nieustannie się doskonalę. Może dlatego odkryłem w sobie predyspozycje i potrzebę do przekazywania wiedzy.
W 2018 roku dołączyłem do zespołu trenerów Akademii Praktycznych Umiejętności.

Prowadzę szkolenia z zakresu:

  • automatyczne skrzynie biegów
  • diagnostyka
  • przyjęcie samochodu do serwisu
  • układy hamulcowe
  • układy zawieszenia
  • silniki spalinowe

W życiu kieruję się zasadą, że uczciwość i praca nad sobą daje motywujący zastrzyk energii i wzmacnia wiarę w siebie.

facebook: Centrum Motoryzacyjne Marcin Zowczak

Udostępnij!

jeśli spodobał Ci się zamieszczony materiał – udostępnij go Swoim znajomym :)